Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo długie poszukiwania pracy przez kierowcę .
#1
Dzień dobry. Witam serdecznie w ten zimowy , grudniowy dzień. Tak się składa, że obok nas mieszka pewna rodzina. Jest to małżeństwo z trójką dzieci. Najmłodsze dziecko jest bardzo chore, ma skomplikowaną wadę serca, przez co matka poświeciła wyłączenie wychowaniu dzieci i walce o zdrowie i życie najmłodszej pociechy. Firma w której pracował nasz sąsiad zbankrutowała i przez to został na lodzie. Zero odprawy, zalegają mu jeszcze z wypłatą pensji za dwa miesiące. Rodzina została bez środków do życia . Można powiedzieć, że wegetują bo nie mają nawet za co kupić chleba. Jako sąsiedzi wspomagamy ich jak możemy ale na dłuższą metę nie zda to egzaminu, bo nie załatwi to sprawy . Chcielibyśmy znaleźć pracę dla sąsiada . To bardzo uczciwy człowiek sumienny i pracowity. Posiada kategorię prawa jazdy b , c i c + e. Jeśli ktoś by wiedział coś o jakiejś pracy w Krakowie lub w jego bliskich okolicach , bardzo proszę o informację.
Odpowiedz
#2
To bardzo smutna i trudna sytuacja. Szalenie współczuję tej rodzinie, za chwilę zadzwonię do znajomych i zapytam.
Odpowiedz
#3
Będę szalenie wdzięczna za każdą ofertę pracy w charakterze kierowcy. Sąsiad jest wspaniałym kierowcą , nigdy nie spowodował żadnego wypadku, nie otrzymał nawet mandatu. Czekam na informacje.
Odpowiedz
#4
Szybko obdzwoniłem wszystkich swoich przyjaciół z Krakowa. Tak więc udało mi się czegoś dowiedzieć na temat pracy w Krakowie. Praca w Transport hds Kraków , to praca kierowcy samochodowego dźwigu hydraulicznego. Praca jest bardzo odpowiedzialna i wymaga dużej precyzji. To z całą pewnością zajęcia dla kogoś sprawdzonego, jeśli sąsiad już jakiś czas był kierowcą to da sobie radę. Wystarczy mieć wyobraźnię przestrzenną i przewidywać konsekwencje swoich działań. Co jeszcze jest bardzo ważne ten kierowca ma być całkowitym abstynentem.
Odpowiedz
#5
Dziękuje serdecznie za zainteresowanie problemem moich sąsiadów. Szalenie leży mi na sercu los tego małżeństwa i tych małych dzieci, szczególnie tego najmłodszego , chorego dziecka To bardzo miłe, że ludzie nadal jeszcze chcą pomagać innym .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

kuchnie na wymiar wrocław

śrutowanie śląsk