Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokąd na wakacje?
#1
Ostatnio zmieniliśmy czas z letniego na zimowy - to najlepszy moment na to, by pomyśleć o wakacjach. Nic tak nie rozgrzewa, jak wizja wakacji, gdy za oknem zimno i ponuro. Więc? Robicie już jakieś plany?
Odpowiedz
#2
O matko! To żeś teraz "strzelił" Duży uśmiech Wakacje... Póki co to zima nie nastraja ale w przyszłym roku planuję wyjechać sobie do Grecji, o ile sytuacja w tamtejszym kraju pozwoli :/ Na razie zastanawiam się czy jechać na własną rękę czy może jednak z biurem...
Odpowiedz
#3
No dobrze strzeliłem! Czas się zająć poważnymi kwestiami wakacji, gdy za oknem szaro, zimno i ponuro.
Ja polecam jechać na własną rękę - można odkryć naprawdę fantastyczne zakątki, jeżeli tylko zboczysz z głównych szlaków turystycznych.
Odpowiedz
#4
(10-27-2015, 01:27 PM)Thor_Wszechmogący napisał(a): No dobrze strzeliłem! Czas się zająć poważnymi kwestiami wakacji, gdy za oknem szaro, zimno i ponuro.
Ja polecam jechać na własną rękę - można odkryć naprawdę fantastyczne zakątki, jeżeli tylko zboczysz z głównych szlaków turystycznych.

Na własną rękę  to można sobie po Polsce pojeździć , a nie za granicę wyjeżdżać . Bez znajomości języka i kultury możemy sobie najwyżej napytać biedy i sprowadzić na siebie problemy. Jak wyjazd za granicę , tylko z biurem.
Odpowiedz
#5
Grecja to nie kraj III świata, tylko państwo Unii Europejskiej, bez przesady. A po angielsku można dogadać się wszędzie.
Odpowiedz
#6
Och, wakacje. W tym roku byłam w Gruzji, w przyszłym... W przyszłym jeszcze nie wiem, ale na pewno gdzieś pojadę. Może w Bieszczady?
Odpowiedz
#7
No właśnie znajomi pojechali 2 lata temu do Włoch, konkretnie do Rzymu. I to na własną rękę. Byli ogromnie zadowoleni, bo Rzym oferował im coś takiego jak Roma Pass - czyli chyba wyjazd na własną rękę się opłaca?
Odpowiedz
#8
Ja wolę wyjazdy zorganizowane ze sprawdzonym biurem podróży od kilku lat z tym samym.
Odpowiedz
#9
Wymyśliłam sobie wypad nad morze, polskie morze i tam czyste lenistwo, po prostu bierny odpoczynek. Potrzebuję tego po ciężkich miesiącach pracy, a teraz dodatkowo gdy zaczęłam studia to naprawdę poczuć luz i totalnie nic nie robić.
Odpowiedz
#10
Wakacje... Lepiej rozgrzewa wizja szaleńczo spędzonego Sylwestra. =]
A na niego macie plany?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

kuchnie na wymiar wrocław

śrutowanie śląsk