Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić swoje pierwsze własne biuro ? Proszę o pomoc i rady.
#1
Witam, stoję przed swoim pierwszym ważnym i poważnym wyzwaniem dekoratorskim. Muszę urządzić swoje własne , pierwsze biuro. Pierwszy raz to ja muszę zdecydować o wszystkim od a do z sam bez niczyjej pomocy. Nikt mi nic nie narzuca. Nikt mi również nie pomoże zdecydować się na jakieś konkret. A wiadomo,  że mężczyźni są pragmatykami w tej dziedzinie . Dla mnie bez znaczenia jest to jakie meble będą w tym biurze, dla mnie bez znaczenia jest układ tych mebli i ich kolor. Ale niekoniecznie bez znaczenia będzie dla sob , które będą odwiedzały moje biuro. Ma być profesjonalnie .I elegancko. Proszę o jakieś rady i sugestie.
Odpowiedz
#2
A tak szczegółowo zapytam, w jakiej branży zamierzasz działać ?
Odpowiedz
#3
Przepraszam, że nie napisałem. Ma to być biuro zajmujące się pośrednictwem kredytowym.
Odpowiedz
#4
Dzięki za informacje, może postaram się ci pomóc . Ile osób ma pracować w biurze ? Z ilu pomieszczeń się składa?
Odpowiedz
#5
Biuro składa się z małego przedpokoju, pomieszczenia głównego w którym będą pracować dwie osoby oraz z łazienki i małego archiwum.
Odpowiedz
#6
Wejście musi być koniecznie jasne , aby powiększyć optycznie przestrzeń. Musi znajdować się tam wieszaka na płaszcze klientów. W głównej sali muszą koniecznie się znaleźć meble gabinetowe .Czyli koniecznie będziesz musiał kupić dwa biurka , regały na segregatory i dokumenty . konieczne będą wygodne krzesła dla pracowników. I podobne krzesała ale mniej spektakularne dla klientów. Nie możesz przesadzać z krzykliwymi kolorami, lepiej postaw na beże ewentualnie jasne zielenie. Ale unikaj pomarańczy i czerwieni. Może urządź te biuro w angielskim stylu z meblami kolonialnymi, stylizowanymi . Nie mieszaj stylów. Postaw na jeden i bądź konsekwentny , to zrobi dobre wrażenie na klientach. A przecież pewnie oto wam chodzi aby zbudować pozytywne relacje z klientami i wzbudzić ich zaufanie do was. Zawsze sprawdza się elegancja w takich miejscach.Trzeba uważać z przepychem jednak waszymi klientami będą osoby mające trudności finansowe . Więc zasada zachowania umiaru będzie najlepsza w tym przypadku. Opłaca się kupić meble dobrej jakości bo wam długo posłużą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

kuchnie na wymiar wrocław

śrutowanie śląsk