Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadchodzi sylwester a ja nie potrafię tańczyć. Pomocy.
#1
Dzień dobry, nadchodzi sylwester a jak wiadomo sylwester to czas hucznych zabaw z tańcami. Otrzymałam propozycję pójścia na sylwestra , ale nie bardzo potrafię tańczyć. Spędza mi to sen z powiek. Bo to aż wstyd , żeby kobieta w moim wieku. Czy myślicie, że możliwe jest żeby nauczyć się tańczyć , może nie jakoś spektakularnie ale powiedzmy względnie do sylwestra? Co robić? Bardzo chciałabym pójść ale z drugiej strony iść na zabawę sylwestrową i podpierać ściany to bez sensu.
Odpowiedz
#2
Witaj, masz dwa wyjścia albo szybkim krokiem biec do najbliższej szkoły tańca. Ja proponuje szkoła tańca dąbrowa górnicza Która nauczy Cię jak właściwie tańczyć, nauczą cie podstawowych kroków, nauczą cię w miarę możliwości poczucia rytmu co nie jest cale takie proste.  Albo możesz swoje niedostatki należy przekuć w mocne strony.Powiedz swojemu partnerowi, że jest świetny na parkiecie , powiedz, że taniec jest Twoim kompleksem ,zapunktujesz szczerością, a wielu mężczyzn lubi nieporadne momentami kobiety, nie trzeba w każdej dziedzinie byś świetną, poproś o wspólną naukę. spędzisz z nim czas, dasz mu się wykazać, nauczysz się tańczyć, zaliczysz super zabawę w sylwestra. także decyzja należy tylko i wyłącznie do ciebie wybieraj.
Odpowiedz
#3
Chyba masz rację , że ma tylko dwa wyjścia. Bo jedno jest pewne, że chce iść na tę zabawę sylwestrową. Bez względu na to czy nauczę się tańczyć czy nie. Chyba jednak wybiorę lekcję w profesjonalnej szkole tańca. Wolę nie robić z siebie takiej kobiety , która się na niczym nie zna. Ja ogólnie jestem samodzielna i samowystarczalna. Nie potrzebuję mężczyzny żeby zmienić koło w samochodzie kiedy się przebije opona. Sama robię wszystkie naprawy w domu, ogólnie jestem za równouprawnieniem . Nie sądzę , żeby były wyłącznie typowe dla kobiet zadania , może poza noszeniem dziecka pod sercem , porodem i karmieniem piersią. Inny obowiązkami i czynnościami można się sprawiedliwie podzielić tak aby nikt nie czuł się skrzywdzony czy wykorzystywany przez partnera. Takie jest moje zdanie. Tak więc idę na pierwsze nadarzające się zajęcia taneczne i będę się uczyć tańca.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

kuchnie na wymiar wrocław

śrutowanie śląsk