Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ozdabianie ciała.
#1
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, od dłuższego czasu noszę się z pomysłem wykonania sobie tatuażu. Tatuaż ma przedstawiać moją córeczkę i mojego męża. Ale jestem pełna wątpliwości, ponieważ pracuję w dużej korporacji, obowiązuje mnie bardzo oficjalny ubiór , staranna fryzura, delikatny , niewidoczny makijaż. Obawiam się , że tatuaż może być źle widziany przez moich szefów. Mogę zostać oceniona bardzo negatywnie. Z tego co wiem nikt z mojego biura nie posiada jeszcze takiej ozdoby ciała. Mnie bardzo korci zrobienie sobie tatuażu, za miesiąc wyjeżdżamy całą rodziną na urlop na dwa tygodnie do Grecji, może wtedy się zdecyduje na zrobienie sobie takiej dekoracji ciała. Może mnie ktoś przekona , robić czy nie robić ?
Odpowiedz
#2
Witam Cię serdecznie, jeśli pracujesz w dużej korporacji i obowiązuje Cię oficjalny wygląd ja bym nie ryzykował robienia permanentnego tatuażu. To bardzo źle widziane . Chyba, że już Ci się znudziła ta praca i nie chcesz zagrzać tam długo miejsca. Ale nic straconego , ostatnio dowiedziałem się że istnieje coś takiego jak tatuaże tymczasowe, są tatuaże które nakładamy na skórę na zasadzie kalkomanii, można zamówić sobie konkretny wzór . Taki o jakim marzyliśmy już od dawna lub o którym marzyliśmy przez całe życie. W twojej sytuacji polecam Ci taki tatuaż , możesz zamówić sobie swój wzór i zadziwić rodzinę podczas rodzinnego wyjazdu na urlop. To będzie najlepsze wyjście w Twojej sytuacji. Pozdrawiam Cię serdecznie.
Odpowiedz
#3
Dziękuję za tak szybką odpowiedź, sądzę że masz rację. Nawet moja umowa o pracę zawiera klauzulę o zakazie posiadania tatuaży , mój mąż właśnie się doczytał. A jak wiadomo zakazany owoc smakuje najbardziej. Moja chęć posiadania tatuażu jeszcze wzrosła odkąd mąż doczytał, że mam zakaż ich posiadania. Jeśli się nie dostosuję , mogę dostać naganę , karę finansową lub mogą mnie zwolnić z pracy. Wybiorę ten tatuaż tymczasowy , w urlop będę go nosić bez żadnych konsekwencji. Będę dumna i szczęśliwa z posiadania tatuażu a jednocześnie zachowam moją dobrze płatną, stałą i dobrą pracę. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

kuchnie na wymiar wrocław

śrutowanie śląsk