Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca u kogoś czy na własny rachunek?
#1
Cześć! Jak to jest u was? Mnie bardzo kusi praca na własny rachunek. Chciałbym być sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Ale jeszcze trochę pracy przede mną.
Odpowiedz
#2
Zdecydowanie lepiej jeśli ma się możliwości pracować samemu u siebie. Ale trzeba mieć do tego predyspozycje , a nie każdy je posiada.
Odpowiedz
#3
(10-27-2015, 01:59 PM)ada_now33.8 napisał(a): Zdecydowanie lepiej jeśli ma się możliwości pracować samemu u siebie. Ale trzeba mieć do tego predyspozycje , a nie każdy je posiada.

Zgadzam się. Ja pracuję na etat i jakoś tak wcale nie kręci mnie wizja prowadzenia własnego biznesu. Jedni mówią, że to brak ambicji, ale to wcale nie to. Po prostu czuję, że to nie dla mnie.
Odpowiedz
#4
A ja nie mam pojęcia , czy mam takie predyspozycje ale mam dość rządzenia mną , traktowania jak śmiecia i zastanawiam się nad własnym biznesem.
Odpowiedz
#5
Skoro nie wiesz tego jeszcze teraz, z pewnością dowiesz się jak spróbujesz. A ja myślę, że wszystko jest lepsze niż bycie pomiatanym i źle traktowanym. Odwagi!
Odpowiedz
#6
Żeby prowadzić własny biznes trzeba mieć łeb na karku , sporo wysiłku w to włożyć no i przede wszystkim trzeba byc przygotowanym na poniesienie ewentualnych start.Tak więc praca u kogoś i praca na własny rachunek ma swoje plusy i minusy.Mimo wszytko ja uważam ,że trzeba próbowac swoich sił Oczko
Odpowiedz
#7
Zawsze także uważałam, że lepiej pracować będąc samemu dla siebie szefem jednak też jeden z moich przedmówców ma rację, że trzeba mieć taki zawód i predyspozycje by mieć samemu biznes. Niestety nie każdy tak może.
Odpowiedz
#8
Ja akurat jeżeli chodzi o biznesy mam pozytywne odczucia. Ponieważ mój mąż ma taką działalność. jest to bardzo komfortowa opcja. Sam sobie jest swoim szefem i wyznacza sobie zadania itd.
Odpowiedz
#9
Zawsze chciałem pracować tylko dla siebie, na własny rachunek a nie "bujać" u kogoś... Niestety polskie realia chyba nie pozwalają szarakom na rozwinięcie (z powodzeniem) własnego biznesu. Ale mogę się mylić.
Odpowiedz
#10
Praca u kogoś ma jednak swoje zalety...: wychodzisz z roboty i masz wszystko w czterech literach...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

kuchnie na wymiar wrocław

śrutowanie śląsk