Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycieczki z kijami :)
#1
Witam, jakie są Wasze ulubione trasy to chodzenia z kijami w Koninie . Mnie osobiście brak takich miejsc w naszej okolicy .
Odpowiedz
#2
Kiedyś dość sceptycznie patrzyłem na "chodzenie z kijami". Ale moja narzeczona przekonała mnie, że to fajna sprawa. Acz ona też nie ma jakichś specjalnych tras. Raczej chodzi sobie z kijkami "przy okazji".
Odpowiedz
#3
My z żoną również. Chodzimy głównie do parków , ale mam niedosyt pięknych miejsc po wakacjach na Mazurach.
Odpowiedz
#4
O, to w Koninie można znaleźć miłośników Nordic Walking? Świetnie! Nie będę się czuła jakoś dziwnie, gdy będę sobie spacerować. Ale szkoda, że nie potraficie podać fajnych miejsc wycieczek. Brakuje mi długich spacerów.
Odpowiedz
#5
Raczej też chodzę do parku "z kijami", ale tylko wtedy, gdy mam okazję... Mało jest jako takiego czasu oraz miejsca, żeby swobodnie pochodzić. A szkoda...
Odpowiedz
#6
Nie wiem szczerze jak jest w naszym mieście ponieważ też naprawdę szczerze to nie jest moja bajka, byłam u kuzynki raz w Warszawie i próbowałam to jest też dla mnie obłęd i beznadzieja.
Odpowiedz
#7
Także nie lubię tego sportu. Próbowałam bo także miałam takie zalecenie lekarskie. jednak to mnie bardziej denerwowało te spacery niż miałyby mi pomagać.
Odpowiedz
#8
Ja często widzę nordic chodziarzy, do mnie to nie przemawia. A na co, jeśli można spytać, dał Ci takie zalecenia lekarz Nikito?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

kuchnie na wymiar wrocław

śrutowanie śląsk